FUTBOLDA HAKİM OLMA SANATI
Gönderen Alperen - Eyll 02 2017 22:12:49

"Dr. Cem Satman’dan Futbol Kamuoyuna Dev Bir Eser
‘Futbolda Hakim Olma Sanatı-Tüm Dinamikleriyle Futbol Hakemliği’
Üyelerimizden FIFA Yardımcı Hakemimiz Sayın Dr.Cem Satman hakemlik tecrübelerini Akademik platforma taşıyarak, ‘Futbolda Hakim Olma Sanatı-Tüm Dinamikleriyle Futbol Hakemliği’ adı altında dev bir eser hazırlayarak tüm futbol kamuoyunun hizmetine sunmuştur.
Hakemlik üzerine yazılmış olan nadir kaynaklardan biri olan bu dev eser, hem akademik alanda kullanılabilecek önemli bir kaynak hem de hakemliğe gönül vermiş her seviyedeki hakem ve gözlemciye hitap eden dev bir eser olma özelliği taşımaktadır. Bu dev eserin tüm futbol camiasına hayırlı olmasını dileriz.
Eğitime Destek

Türk Eğitim Derneği’nin (TED) ‘10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye Projesi’ için başarılı ancak maddi imkanları kısıtlı olan 1 çocuğun eğitim giderlerini karşılamasına bağışlayacak. Bizlerde buna vesile olacağız.
Sizde bu 1 çocuğumuzun okutulmasına katkıda bulunmak istiyorsanız ve hakemlik alanında nadir bir bilimsel kaynağa sahip olmak isterseniz TFFHGDSİVAS Şube Başkanlığına başvurarak sahip olabilirsiniz. ( Hakemliğe Yeni Başlayanlar İçin Özellikle Alınması Gereken Bir Kaynak İçerisinde Hakemlik İle İlgili Bütün Bilgiler Mevcuttur Dernek Olarak Tavsiye Etmekteyiz. )